На мою думку , кольри - це досить дивне явище в мистецтві .
Яке також потрібно вміти використовувати в практиці.
Перш за все кольори поділяються на :
Теплі Холодні

Теплі : червоні , оранжеві ,жовті кольори. Використовуються для передання світла в предметі , рефлексів, поєднання світла й тіні також для світлих зображень. Холодні : сині , зелені , фіолетові кольори . Використовуються для зображення тіней , не освітлених частин предметів та поєднання кольорів.

Немає коментарів:
Дописати коментар